loading
یادداشت: سید مجید حسینی - صفحه اصلی وبلاگ ازنوجان
تعداد نظرات: 639 پنجشنبه، ۱٥ مهر ۱۳۸٩ تاریخ یادداشت:

تعداد حروف مجاز: 1024

محمدرضاابراهیمی ٩:٢٥ ‎ب.ظ - سه‌شنبه، ٤ آبان ۱۳٩٥
باسلام خدمت آقای حسینی وهمه همشهری های خوب خودم از همین جا میخواهم از همه ازنوجانی های مقیم مرکزکه درروز تاسوعا وعاشورای حسینی 95درروستای از نوجان شرکت کرده اندوباعث شکوه وعظمت روستا  شده اند.تقدیروتشکرمیکنم انشاالله خداونداین قدم های شمارابه صحن سرای امام حسین(ع)برساند. ایجانب امسال هم بعنوان خادم الحسین اربعین 95درکربلادرخدمت شمازائران حسینی هستم من الله توفیق
رضا جنتی فرزند حاج محمد حاج سلطان ۸:۱۱ ‎ب.ظ - سه‌شنبه، ٢٥ اسفند ۱۳٩٤
سلام آقا سید از زحمات حضرتعالی کمال تقدیر و تشکر را داریم
پاسخ: با سلام و احترام. خواهش مي كنم
ممنون از بازديد حضرتعالي از وبلاگ
همچنين مي توانيد به كانال تلگرامي ازنوجان نير مراجعه نموده و عضو شويد.
aznojan@

سید مجید حسینی - ٢٤/۱/۱۳٩٥ - ۱٠:٥٦ ‎ق.ظ
رضا جنتی فرزند حاج محمد حاج سلطان ۸:۱٠ ‎ب.ظ - سه‌شنبه، ٢٥ اسفند ۱۳٩٤
سلام آقا سید از زحمات حضرتعالی کمال تقدیر و تشکر را داریم
سید محسن جباری ۱٠:٢۸ ‎ق.ظ - پنجشنبه، ۱ بهمن ۱۳٩٤
با سلام و عرض ادب سید جان ضمن عرض خسته نباشید به شما خواستم از زحمات زیادی که در روز تاسوعا  جهت عکاسی از امامزاده و زائرین متقبل شدید تشکر نمایم. جباری هیئت امنا امامزاده زورقان
پاسخ: با سلام و احترام. خواهش مي كنم. انعكاس عزاداري عزاداران آقا اباعبدالله را وظيفه مي دانم.
موفق باشيد و متشكرم/حسيني
سید مجید حسینی - ٤/۱۱/۱۳٩٤ - ٤:٥٦ ‎ق.ظ
۳:٠٧ ‎ق.ظ - دوشنبه، ٩ آذر ۱۳٩٤
سلام چرا سوال من جواب ندادین؟
٢:۳٤ ‎ق.ظ - جمعه، ٦ آذر ۱۳٩٤
سلام ایا تو عکسا اشخاص خاصی مد نظرتون بوده که دیده بشه؟؟؟؟؟؟اخه تو چند تا از عکسا بعضی از افراد چندین بار دیده میشن
پاسخ: سلام.
نخير. اين طور نيست. شايد علت اين باشد كه تعداد تصاوير تهيه شده زياد است. هر سال تقريبا تعداد 600 تصوير تهيه مي شود و تكرار تصاوير افراد امري طبيعي است. حتي خيلي از اين افراد را ممكن است بنده هم نشناسم.
حداقل امر اين است كه تصوير خود بنده در تعداد اين 600 تصوير به 5 مورد هم نمي رسد.
بنده در زمان عكس برداري معمولا يكجا مي ايستم و از جمعيت در حال حركت شروع به گرفتن عكس در فاصله هاي زماني چند  ثانيه يكبار مي نمايم. مثلا در مراسم حسن(ع)، حسين(ع) گويان، تعداد تكرار تصاوير زياد ديده مي شود. گاهي نيز در حين تصوير برداري از جمعيت در حال حركت، يك شخص حركت نمي كند و ثابت مي ماند و لذا تصوير او در چند تصوير درج مي شود و به خاطر وجود تصوير ايشان نمي توان كل تصوير را حذف كنم.
سید مجید حسینی - ۱۱/٩/۱۳٩٤ - ٧:٤٦ ‎ق.ظ
ابراهیمی ٩:٤٦ ‎ب.ظ - سه‌شنبه، ٢٦ آبان ۱۳٩٤
باسلام خد مت همه همشهری های خوب خودم انشاالله قصدزیارت نجف اشرف.کربلای معلا.کاظمین.رادراربعین حسینی باتعدادی از همشهری های عزیزراداریم واز طرف همه شمانائب الزیاره هستیم نیاز منددعای خیرشماهستیم.
پاسخ: با سلام  واحترام. التماس دعا
سید مجید حسینی - ٢٦/۸/۱۳٩٤ - ۱۱:٢۱ ‎ب.ظ
۱:۳٩ ‎ق.ظ - سه‌شنبه، ۱٩ آبان ۱۳٩٤
ای کاش یه نفرم پیدا بشه مشگل کم ابی وابادانی ازنوجان روحل کنه اگر اینجوری پیس بره فکر نکنم دیگه ازنوجانی باقی بمونه
۱:٥۱ ‎ق.ظ - دوشنبه، ۱۸ آبان ۱۳٩٤
سلام ممنون از این کار قشنگتون ولی اگه عکسا توهمون کانال یا یه گروه باز میشد بهتر بود چون نت که ضعیف باشه تو اینترنت رفتن مشگله
پاسخ: با سلام و احترام.
هدف اصلي ايجاد كانال ارسال اخبار و اطلاعيه هاي مرتبط با ازنوجان مي باشد.
درج 1200 تصوير در كانال، كانال را شلوغ مي كند. سعي مي شود بعد از درج تمام تصاوير منتخبي از عكس هاي دسته جمعي و كلپ ها در كانال درج شوند.
ضمنا درج تصاوير در كانال موقت است و هر چند وقت يكبار نرم افزار ها فيلتر، حذف يا از دور خارج مي شوند. ممكن است در آينده اي نزديك تلگرام هم از دور خارج شود.
چنانچه اكنون اكثر افراد ديگر از وايبر استفاده نمي كنند. لذا براي ماندگاري تصاوير براي سالهاي بعد بهتر است در وبلاگ درج شود.
مثلا در تصاوير سالهاي 1388 و 1389كودكاني را مي بينيم كه اكنون بزرگتر شده اند و اين تصاوير براي 20 سال ديگر خيلي ارزشمند خواهند بود. (ان شاءالله)
سید مجید حسینی - ۱٧/۸/۱۳٩٤ - ۱٠:٤٧ ‎ب.ظ
محمد رضاابراهیمی ٢:۱٩ ‎ب.ظ - چهارشنبه، ٦ آبان ۱۳٩٤
باسلام خدمت آقای حسینی وهمه همشهری های خوب خودم از همین جا میخواهم از همه ازنوجانی های مقیم مرکزکه درروز تاسوعا وعاشورای حسینی درروستای از نوجان شرکت کرده اندوباعث شکوه وعظمت روستا  شده اند.تقدیروتشکرمیکنم انشاالله خداونداین قدم های شمارابه صحن سرای امام حسین(ع)برساند.من الله توفیق
شایسته ٧:٤٥ ‎ب.ظ - یکشنبه، ۳ آبان ۱۳٩٤
سلام چرا وبلاگ رو آبدیت نمیکنید
پاسخ: با سلام و احترام.
إن شاءالله به زودی به روز رسانی می شود.
حدود ۱۲۰۰ تصویر از مراسم تاسوعا و عاشورا تهیه شده که می بایست حجم آنها را کاهش داده و سپس در وبلاگ درج نمایم. فکر کنم حدود یک هفته زمان ببرد.
سید مجید حسینی - ۳/۸/۱۳٩٤ - ۱۱:۱٤ ‎ق.ظ
انصاری ۱۱:٤٢ ‎ق.ظ - چهارشنبه، ٢٩ مهر ۱۳٩٤
ادامه۰۰۰۰
امیدوارم شما و دیگر دوستان و همشهریانی که این گونه فکر می کردند پاسخشان را گرفته باشند. در پایان از اینکه پیامم طولانی شد عذر خواهی می کنم و دو خواهش دیگر 1- لطفاً اگر اشکالی ندارد نام پروفایلتان را عوض کنید و لااقل نام خانوادگی تان برای آن بگذارید. 2- ممنون می شوم میزان تحصیلاتتان را بفرمایید. با تشکر"
انصاری ۱۱:٤۱ ‎ق.ظ - چهارشنبه، ٢٩ مهر ۱۳٩٤
ادامه...
و از این روستا مهاجرت کرده اید! به چه علتی امثال من و شما و شاید صدها ازنوجانی دیگر از این روستا و از خمین کوچ کرده ایم و به شهر های بزرگتر مانند تهران، اصفهان و .......... مهاجرت کرده ایم؟ مگر نه اینکه به خاطر بیکاری است؟؟؟ مگر نه اینکه به علت نبود امکانات است ؟؟؟ پس شما که از غیرت حرف می زنید، غیرتمان کجا رفته ؟؟؟ اگر غیرت داریم چرا وطنمان را ترک کرده ایم؟ من می گویم : به علت بیکاری!!! به علت اینکه چهار تا شرکت و کارخانه به درد بخور در اطراف شهرمان نیست مجبور شده ایم به این کوج!!! خدایی اگر جند تا شرکت بزرگ نزدیک وطن عزیزمان بود ما و شما می گذاشتیم از ازنوجان برویم؟ من که اگر این چنین بود حاضر نبودم یک ساعت هم در این تهران یا ساوه یا ...... بمانم. بی آبی هم همین است، مگر شوخی است؟ تا لمس نکنی نمی فهمی چه مصیبتی است! البته عرض کردم در حال حاضر به لطف خدا و از دعای مردم و تلاش خودشان خیلی بهتر شده اما خواهشاً نسنجیده و بدون فکر حرفی نزنیم، چیزی نگوییم که از شأنمان بکاهد.
انصاری ۱٢:٠٦ ‎ق.ظ - چهارشنبه، ٢٩ مهر ۱۳٩٤
آقا یا خانم تیمور لنگ، به علت اسمی که برای پروفلیلتان قرار داده اید
(تیمور لنگ) نمی خواستم پاسخ دهم. چون خوشبختانه یا متأسفانه با این مسائل زیاد موافق نیستم. اما لازم است بدانید:
در جواب قسمت اول نظرتان ما اهل روستای مذکور (ازنوجان) می باشیم و در این زمینه تأکید می کنم در این زمینه باید به فکر مشکل روستای عزیزمان باشیم.
و اما قسمت دوم، شما ساکن ازنوجان هستید عایا ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
یا اینکه فقط گاهی اوقات برای صله رحم و دیدار اقوام و مناسبت ها مانند محرم و عید به ازنوجان مسافرت می کنید؟ اصلاً از شدت و عمق این معضل در تمام خانواده ها اطلاع داشتید؟ البته اکنون که به لطف خدای متعال و دعای مردم عزبزمان و تلاش اهالی این مشکل تا حدودی بر طرف شده اما من خودم خانواده هایی را سراغ دارم که آب لوله کشی شان 24 ساعته قطع بود و یک حلقه چاه که در منزلشان داشتند هم خشک شده بود و با وجود اینکه دامدار بودند مجبور بودند برای احشام و زندگی روزمره شان از آب دشت با موتور سیکلت به منزل بیاورند! حتی یکی از این خانواده ها عنوان می نمود در سال جاری حدود 60000 تومان برای خربد آب پرداخت کرده اند!!!!!
و اما بعد، شما قطعاً ساکن ازنوجان نیستی
تیمورلنگ ۱٠:۱٠ ‎ب.ظ - سه‌شنبه، ٢۸ مهر ۱۳٩٤
اقای انصاری خشکسالی مخصوص ازنوجان نیست واکثرمناطق مرکزی ایران این مشکل رادارند اولا ودوما غیرت وتعصب ازنوجانی وخودازنوجان راهیچوقت باشوره وامثالهم مقایسه نکن که سخت دراشتباهی باتشکر زنده باد ازنوجان وزنده باد ازنوجانی
تیمورلنگ ٩:٥٤ ‎ب.ظ - سه‌شنبه، ٢۸ مهر ۱۳٩٤
باسلام اقای انصاری مردم روستای شوره رابرای بی ابی ترک نکرده اند شوره ازاولشم روستانبود صرفاجهت اطلاع
حسن ٩:۱٢ ‎ب.ظ - سه‌شنبه، ٢۱ مهر ۱۳٩٤
سلام.خسته نباشید.اقا من نویسنده وبلاگ روستای یمنو فهمیدم کی هستش.آقا حجت اله رضایی هستش.اگه میشه اطلاع رسانی کنید لطفا
اكبر داودي ٩:۱٢ ‎ب.ظ - پنجشنبه، ۱٦ مهر ۱۳٩٤
اسمشون رو يادم نميلد ولي ازوجاني بودن و منم فرنقي هستم
اكبر داودي ٤:٢٢ ‎ب.ظ - پنجشنبه، ۱٦ مهر ۱۳٩٤
سلام من سرباز سال ٥٧ در پادگان تبريز، دنبال دو نفر از دوستان ازوجاني كه در نيروي زميني خدمت ميكردند و پادگان ما رو اشغال كرده بودند ميگردم
پاسخ: با سلام و احترام
لطفا اسامي دوستان را نيز اعلام فرمائيد. ضمنا متوجه نشدم.پادگان شما را اشغال كرده بودند؟!!
متشكرم/حسيني
سید مجید حسینی - ۱٦/٧/۱۳٩٤ - ٦:٥٥ ‎ق.ظ
محمد رضاابراهیمی ۱٢:۱۱ ‎ق.ظ - شنبه، ٢۱ شهریور ۱۳٩٤
باسلام خدمت آقای حسینی ازاینک لطف شما شامل حال ماشده است بسیارمتشکریم ومارا شرمنده خودتان کردیدببخشیدخداشماراتماس